
Колонки ColorWay, Black, 2x3 Вт, 3.5 мм, LED підсвічування, живлення від USB, 1.1 м (CW-SPU01BK)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: CW-SPU01BK
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









