Монітор портативний 10.5" ZSUS PM10A, Black, IPS, 1920x1280 (15:10), 5 мс, 60 Гц, 420 кд/м², 1500:1, 178°/178°, mini-HDMI,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: PM10A
Монітор портативний 10.5" ZSUS PM10A, Black, IPS, 1920x1280 (15:10), 5 мс, 60 Гц, 420 кд/м², 1500:1, 178°/178°, mini-HDMI,Готово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.25 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 235 х 165 х 12 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | до 17.9" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920 x 1280 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 15:10 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 420 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

