Перемикач навантаження e.industrial.lbs.1-0-2.3.250, 3P, 250А
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: I089008
Перемикач навантаження e.industrial.lbs.1-0-2.3.250, 3P, 250АГотово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г кг |
| Відключаюча здатність за КЗ | 20-40 кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | нема |
| Кількість полюсів | 3 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 600 В |
| Переріз кабелю | 50 мм2 |
| Робоча температура | -25°C ~ + 70°С |
| Розміри | 170 х 307 х 260 мм |
| Сила тока | 250 А |
| Тип | перемикач навантаження |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

