
Холодильник Edler ED-385FS, Inox, двокамерний, з нижньою мор. камерою, загальний об'єм 287L, корисний об'єм 198L/89L, механічне
13 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-385FS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 185 х 60 х 66 см |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм холодильника | 287 л |
| Керування | механічне |
| Колір | Inox |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 198 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 263 кВт |
| Система охолодження | статична |
| Тип | двокамерний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴


