
Електродуховка Esperanza EKO006N Mini Oven, Black, 1600W, 25 л, конвекція, вертел, гриль, 5 режимів, таймер, автовідключення,
3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: EKO006N
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 48.6 х 37.6 х 31.6 см |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | звуковий сигнал, автовідключення та підсвічування |
| Діапазон робочих температур | 90-230 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | електродуховка, деко, решітка, рожен, тримач для дека, інструкція |
| Кількість режимів | 5 |
| Обсяг | до 30 л |
| Потужність | 1400 - 1900 Вт Вт |
| Підсвічування | є |
| Ріж | є |
| Тип керування | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴




