
Прально-сушильна машина Edler EWD-1070ISW, White, 10/7 кг, фронтальна, 16 програм, дисплей, 1200 об/хв, клас енергоспоживання
14 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: EWD-1070ISW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | більше 8 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 16 програм |
| Максимальне завантаження | 10/7 кг |
| Режим сушіння | є |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | прально-сушильна |
| Формат | повногабаритні (49-65см) |
| Функція пари | є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 559 ₴


