
Холодильник Edler ED-385FW, White, двокамерний, з нижньою мор. камерою, загальний об'єм 287L, корисний об'єм 198L/89L, механічне
13 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-385FW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 185x60x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм холодильника | 287 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 198 л |
| Можливість перевішування дверей | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Тип | двокамерний |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 949 ₴


