
Саундбар Genius 200BT, Black, 4 Вт, 3.5 мм / Bluetooth 5.1, RGB підсвічування (10 режимів), дротовий пульт, живлення від USB
817 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31730045400
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | 3.5 мм, Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.69 |
| Габарити колонки | 44.8 х 7.26 х 7.35 см |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | дротовий |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | саундбарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴




