
Плита комбінована Castle CPEG-60B, Gray/Black, поворотні перемикачі, 2 газ+2 електр конфорки (1+1.5 кВ), автопідпал інтегрований,
10 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPEG-60B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85.5 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Гриль | немає |
| Колір | Gray/Black |
| Кількість конфорок (зон нагріву) | 2+2 |
| Матеріал поверхні | емаль |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 879 ₴

