
Портативна колонка Pixus Bar, Black, 15 Вт, Bluetooth 5.3 (TWS), Type-C, Hands Free, IPX6, час роботи до 15 год (4897058531701)
768 ₴
- Готово до відправки
- Код: BAR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.37 |
| Габарити колонки | 13 х 9.6 х 9.6 см |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 15 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴






