
Електродуховка Esperanza EKO007N Mini Oven, Black, 800W, 10 л, таймер, гриль
1 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: EKO007N
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 10 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 37 x 30.7 x 23.2 см |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | індикатор роботи, автоматичне вимкнення, звуковий сигнал |
| Діапазон робочих температур | 90-230 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | електродуховка, деко, решітка, тримач для дека, інструкція |
| Конвекція | немає |
| Кількість режимів | 1 |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Підсвічування | немає |
| Ріж | немає |
| Тип керування | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴



