
Пральна машина Liberton LWM-4950, White, 7 кг, фронтальна, прямий привід, інвертор, 12 програм, швидкість віджиму 1200 об/хв, клас
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LWM-4950
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Клас енергоспоживання | C |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 48 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | білий |
| Кількість програм | 12 програм |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | повногабаритні (49-65см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

